Üldinfo

Üldinfo
Parkimine

Tasuta parkimisala koolimaja ees tänaval.

Transport

Kool asub Pirita linnaosas, Pirita-Kosel. Kooli jõudmiseks kasuta linnaliini bussi nr 5, mis sõidab liinil Männiku-Metsakooli, bussipeatus Metsakooli.

Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtimine Õpetajad Haiglaõpetajad Kasvatajad Tugispetsialistid Administreerimine

Ametikoht
 
Juhtimine (4)

Ave Szymanel

Direktor
+372 526 6423
ave.szymanel@vabakool.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E-R 9.30-17.00 eelneval kokkuleppel

Ülle Teltvei

Õppe- ja arendusjuht
+372 600 6453
ylle.teltvei@vabakool.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Õppenõustamised eelregistreemisel teisipäeviti kell 13.00-15.00

Aive Makko

Õpilaskodu juhataja
+372 56998048
aive.makko@vabakool.edu.ee


Krislin Malm

Juhiabi
+372 600 6463
kontakt@vabakool.edu.ee

Õpetajad (36)

Ave Aarmaa

6.lõk klassi juhataja
Klassiõpetaja
ave.aarmaa@vabakool.edu.ee


Alar Amtus

Inglise keel
alar.amtus@vabakool.edu.ee


Kati Bachman

2.lõk klassi juhataja
Klassiõpetaja
kati.bachman@vabakool.edu.ee


Merle Blank

5.v klassi juhataja
Klassiõpetaja
merle.blank@vabakool.edu.ee


Karl Eek

Ajalugu
Ühiskonnaõpetus
karl.eek@vabakool.edu.ee


Riina Eek

5.w klassi juhataja
Eesti keel ja kirjandus
riina.eek@vabakool.edu.ee


Hanneliisa Haljaste

Abiõpetaja
Inglise keel
hanneliisa.haljaste@vabakool.edu.ee


Katrin Hunt-Illak

7. klassi juhataja
Kehaline kasvatus
katrin.hunt-illak@vabakool.edu.ee


Karl Kalme

Abiõpetaja
Matemaatika
karl.kalme@vabakool.edu.ee


Ingi Kuuda

1.v klassi juhataja
Klassiõpetaja
ingi.kuuda@vabakool.edu.ee


Jaana Lehtma

9. klassi juhataja
Käsitöö ja kodundus
Kunst
Tööõpetus
jaana.lehtma@vabakool.edu.ee


Moonika Leušev

Abiõpetaja
moonika.leusev@vabakool.edu.ee


Piret Lindpere

6.w klassi juhataja
Ajalugu
Kunst
piret.lindpere@vabakool.edu.ee


Jana Ljubimovskaja

Haiglaõpetaja
Vene keel
jana.ljubimovskaja@vabakool.edu.ee


Silvi Lugna

Vene keel
silvi.lugna@vabakool.edu.ee


Aime Napa

Eesti keel ja kirjandus
aime.napa@vabakool.edu.ee


Sille Ojapõld

Abiõpetaja
Pikapäevarühma õpetaja
sille.ojapold@vabakool.edu.ee


Lembit Olev

Eesti keel ja kirjandus
lembit.olev@vabakool.edu.ee


Inna Pallas

3.v klassi juhataja
Klassiõpetaja
inna.pallas@vabakool.edu.ee


Janek Pallase

Kehaline kasvatus
janek.pallase@vabakool.edu.ee


Iige Reispass

4.v klassi juhataja
Klassiõpetaja
iige.reispass@vabakool.edu.ee


Andres Rohtla

Abiõpetaja
Klassiõpetaja
andres.rohtla@vabakool.edu.ee


Katrin Roman

8. klassi juhataja
Loodusained
katrin.roman@vabakool.edu.ee


Janika Savi

1.v klassi juhataja
Klassiõpetaja
janika.savi@vabakool.edu.ee


Uku Sepsivart

Tööõpetus
uku.sepsivart@vabakool.edu.ee


Riina Tammsalu

3.w klassi juhataja
Klassiõpetaja
riina.tammsalu@vabakool.edu.ee


Ragne Tarjus

2.v klassi juhataja
Klassiõpetaja
ragne.tarjus@vabakool.edu.ee


Aivar Timmermann

Matemaatika
aivar.timmermann@vabakool.edu.ee


Kairi Maris Va

5.w klassi juhataja
kairi-maris.va@vabakool.edu.ee


Katrin Vatsel

Loodusained
katrin.vatsel@vabakool.edu.ee


Kadri Veske

8.v klassi juhataja
Inimeseõpetus
kadri.veske@vabakool.edu.ee


Mailis Vili

Pikapäevarühma- ja abiõpetaja
mailis.vili@vabakool.edu.ee


Jane Villems

Klassiõpetaja
jane.villems@vabakool.edu.ee


Jaanika Ventsel

Muusika
jaanika.ventsel@vabakool.edu.ee


Marina Õunapuu

6.v klassi juhataja
Matemaatika
marina.ounapuu@vabakool.edu.ee


Signe Arov

Abiõpetaja
signe.arov@vabakool.edu.ee

Haiglaõpetajad (10)

Merle Poom

Haiglaõpetaja
merle.poom@vabakool.edu.ee


Kati Klippberg

Haiglaõpetaja
kati.klippberg@vabakool.edu.ee


Anastasia Kozitsyna

Haiglaõpetaja
anastasia.kozitsyna@vabakool.edu.ee


Aili Laigna

Haiglaõpetaja
aili.laigna@vabakool.edu.ee


Jana Ljubimovskaja

Haiglaõpetaja
Vene keel
jana.ljubimovskaja@vabakool.edu.ee


Gerli Laur

Haiglaõpetaja
gerli.laur@vabakool.edu.ee


Urmas Lekk

Haiglaõpetaja
urmas.lekk@vabakool.edu.ee


Nelli Leosk

Haiglaõpetaja
nelli.leosk@vabakool.edu.ee


Tiina Mets

Haiglaõpetaja
tiina.mets@vabakool.edu.ee


Kadri Saarna

Haiglaõpetaja-eripedagoog
kadri.saarna@vabakool.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Töösuhe peatatud

Kasvatajad (8)

Riina Aasmaa

Kasvataja abi (öine)
riina.aasmaa@vabakool.edu.ee


Paul Bobkov

Kasvataja abi (öine)
Öökasvataja
paul.bobkov@vabakool.edu.ee


Tõnu Jänes

Kasvataja abi (öine)
Öökasvataja
Valvur
+372 600 6168
tonu.janes@vabakool.edu.ee


Lilian Kepnik

Kasvataja
lilian.kepnik@vabakool.edu.ee


Ruth Kilk

Kasvataja
ruth.kilk@vabakool.edu.ee


Lidia Kruusman

Kasvataja
lidia.kruusman@vabakool.edu.ee


Jaana Mäeots

Kasvataja
jaana.maeots@vabakool.edu.ee


Sirje Neem

Kasvataja abi
Öökasvataja
sirje.neem@vabakool.edu.ee

Tugispetsialistid (8)

Ande Etti

Tegevusterapeut
ande.etti@vabakool.edu.ee


Pille Karp

Füsoterapeut
pille.karp@vabakool.edu.ee


Milli Kahre

7.v klassi juhataja
Eripedagoog-logopeed
milli.kahre@vabakool.edu.ee


Taivi Kivioja

8.w klassi juhataja
Õppenõustaja
taivi.kivioja@vabakool.edu.ee


Kairi Miller

Loovterapeut
kairi.miller@vabakool.edu.ee


Valdeko Paavel

Psühholoog
valdeko.paavel@vabakool.edu.ee


Mari-Liisa Taaler

Loovterapeut
mari-liisa.taaler@vabakool.edu.ee


Ingrid Toiger

Sotsiaalpedagoog
ingrid.toiger@vabakool.edu.ee

Administreerimine (6)

Helle Kargaja

Valvur
+372 600 6168
helle.kargaja@vabakool.edu.ee


Tõnu Jänes

Kasvataja abi (öine)
Öökasvataja
Valvur
+372 600 6168
tonu.janes@vabakool.edu.ee


Udo Uik

Valvur
udo.uik@vabakool.edu.ee


Mari Niglas

Huvijuht-raamatukoguspetsialist
mari.niglas@vabakool.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E 09.30-12.00; T 14.00-17.00
K 09.30-12.00; N 14.00-17.00
R 09.30-12.00

Kairi Maris Va

5.w klassi juhataja
kairi-maris.va@vabakool.edu.ee


Karl Tipp

Haridustehnoloog
karl.tipp@vabakool.edu.ee

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.

Üldinfo

Üldinfo
Parkimine

Tasuta parkimisala koolimaja ees tänaval.

Transport

Kool asub Pirita linnaosas, Pirita-Kosel. Kooli jõudmiseks kasuta linnaliini bussi nr 5, mis sõidab liinil Männiku-Metsakooli, bussipeatus Metsakooli.

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.